Artykuł obnaża sodomię kryjąca się pod płaszczykiem religijnych karierowiczów odwołujących się do reformacji. W rolach głównych wilki gotowe za przywileje mieszać naszego Pana z błotem, wypierający się Boga Judasze, nieszczęśnicy zabiegający o trzydzieści srebrników.

Kochane samorządowe pieniążki

Łuk. 16:13 Żaden sługa nie może dwom panom służyć, gdyż albo jednego będzie nienawidził, a drugiego miłował, albo jednego będzie się trzymał, a drugim wzgardzi. Nie możecie służyć Bogu i mamonie.

Wiemy już na pewno, że Prezydent Jacek Sutryk jest honorowym patronem kolejnego wrocławskiego Marszu Równości. Dodajmy, że Sutryk finansował w znacznym stopniu wrocławski ekumeniczny festiwal “Odnowienie”, którego pomysłodawcą, inicjatorem, organizatorem jest pastor i wielce namaszczony “prorok”, który twierdzi, że w cudownej futurystycznej wizji Bóg rzekł do niego: daję ci to miasto.

źródło: SolaScriptura.pl

Pastor Adam Piątkowski, bo o nim mowa, jak i pozostali pastorzy z komitetu organizacyjnego festiwalu (Wrocławskie Przymierze Pastorów) niezmiennie wyrażają zachwyt włodarzem Wrocławia i jego postawą względem ich corocznej inicjatywy.

Rzym. 1: 25 Oni to zamienili prawdę Bożą w kłamstwo i czcili stworzenie, i służyli jemu raczej niż Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen.


Żeby życie miało smaczek

Rzym. 1:26-27 26. Dlatego wydał ich Bóg haniebnym namiętnościom, gdyż nawet ich kobiety zamieniły naturalne współżycie na przeciwne naturze. 27. Także mężczyźni, opuściwszy naturalne współżycie z kobietą, zapałali w swej pożądliwości jedni ku drugim, mężczyzna z mężczyzną, popełniając haniebne czyny i ponosząc na sobie samych należną za swój błąd zapłatę.

W czasie przemówienia Prezydent raduje się wielce i ogromnie “tolerancją religijną” panującą w stolicy Dolnego Śląska, nawiązuje również do Islamu a festiwal “Odnowienie” nazywa wprost festiwalem ekumenicznym. Przyjrzyjmy się entuzjastycznej reakcji “proroka” Piątkowskiego. Poniżej cytat z wywiadu na portalu “Onet”:

“Sam identyfikuję się z hasłami mówiącymi o potrzebie tolerancji i otwartości na różnorodność. Nie mam z tym żadnego kłopotu. Taki Wrocław jest i powinien być w przyszłości. Kibicuję wszystkim, którzy manifestują tego typu poglądy. Przez lata nie zbudowałem w sobie jednak potrzeby brania udziału w marszach.” – źródło

Więc Sutryk identyfikuje się z hasłami promującymi

  • tolerancje dla małżeństw homoseksualnych,
  • adopcji dzieci przez sodomitów i lesbijki,
  • promocję edukacji gender
  • i innych postulatów lobby LGBT

źródło: SolaScriptura.pl
.


Co nato uzurpastorzy?

Rzym. 1:28-31 28. A skoro im się nie spodobało zachowanie poznania Boga, wydał ich Bóg na pastwę wypaczonego umysłu, aby robili to, co nie wypada; 29. Będąc napełnieni wszelką nieprawością, nierządem, przewrotnością, chciwością, złośliwością; pełni zazdrości, morderstwa, sporu, podstępu, złych obyczajów; 30. Plotkarze, oszczercy, nienawidzący Boga, zuchwali, pyszni, chełpliwi, wynalazcy złych rzeczy, nieposłuszni rodzicom; 31. Bezrozumni, niedotrzymujący słowa, bez naturalnej miłości, nieprzejednani i bez miłosierdzia.

Jak odniosą się do powyższych słów Prezydenta pastorzy z Wrocławskiego Przymierza z Piątkowskim na czele? Czy otworzą się na poglądy Sutryka i będą równie szeroko a przy tym niezgodnie z Biblią pojmować tolerancję? Czy w imię miłości, o której mówią zaproszą działaczy LGBT, aby z tęczowymi flagami zamanifestowali swoje libertyńskie poglądy podczas festiwalu “Odnowienie” w 2020 roku? Czy współpraca z Radą Miasta i włodarzem popchnie ich do kolejnego kompromisu? Czy rzekoma “wizja” proroka przewiduje “różnorodność” i “tolerancję” w klimacie LGBT? Czy rzekoma miłość i tolerancja, o której tyle “trąbią” wrocławscy najemnicy jest równoznaczna z akceptacją grzechu?

Znamienne są słowa Jacka Sutryka: “kibicuję wszystkim, którzy manifestują tego typu poglądy”. Więc człowiek, który według relacji między innymi Mirosława Marczaka  czyni postępy w trakcie rzekomego ewangelizowania przez pastorów przymierza kibicuje promotorom antybiblijnych postulatów, w dodatku naśmiewających się z chrześcijaństwa (nie mówię o katolicyzmie, na transparentach uczestników marszu można ujrzeć hasła wyszydzające Jezusa)? Takie poglądy może wyrażać jedynie osobnik martwy duchowo nie znający Jezusa ani Bożego Słowa. Jak mógł go poznać skoro wspomniani pastorzy to zbiorowisko heretyków: arminian, ekumenistów, charyzmatyków i zielonoświątkowców.

Pic na wodę fotomontaż.

Zwiedzeni i zaślepieni członkowie niebiblijnych wrocławskich wspólnot przyjmą każde pokrętne wyjaśnienie, żadna argumentacja do nich nie dotrze, ale dla uczestników pseudo- chrześcijańskich konferencji i festiwali, którzy pragną poznać naszego Zbawiciela i szukających we Wrocławiu właściwej wspólnoty treść tego postu niech będzie kolejnym ostrzeżeniem.

Rzym. 1:32 Oni to, poznawszy wyrok Boga, że ci, którzy robią takie rzeczy, są godni śmierci, nie tylko sami je robią, ale też pochwalają tych, którzy tak postępują.

źródło: SolaScriptura.pl


Głos rozsądku

Mat. 18:16 Kto zaś zgorszy jednego z tych małych, którzy we mnie wierzą, lepiej byłoby dla niego, gdyby zawieszono mu u szyi kamień młyński i utopiono go w morskiej głębinie

Drogi czytelniku jeśli rzeczywiście masz prawdę Słowa Bożego w sercu, jeśli Chrystus jest twoim Panem, prawidłowa postawa wobec bulwersujących i burzących krew w żyłach niecnych poczynań sitwy i kliki religijnej, ludzi łasych na stanowiska, tytuły i pieniądze, powinna być taka, jak wyrażona przez jednego z umiłowanych braci w wierze:

“Jak można porównywać prywatne spotkania ze znajomymi księżmi czy katolikami w celu konfrontacji i głoszenia im czystej Ewangelii z udziałem w ekumenicznych i charyzmatycznych spędach, stawanie z nimi w jednym szeregu, wszelkiego rodzaju kompromisy i ugody w kwestii Ewangelii? Tylko naiwni mogą wierzyć w takie bzdurne tłumaczenia i porównania. Jestem bardzo zgorszony postawą i zachowaniem różnych starszych i pastorów, którzy chrześcijanom upubliczniającym zdjęcia wydawałoby się ortodoksyjnych kaznodziejów uczestniczących w pożałowania godnych festiwalach i konferencjach z udziałem wszelkiej maści heretyków.
/
Drodzy bracia i siostry, otóż ci ludzie powodowani miłością ostrzegają przed ekumenicznym oszustwem i ujawniają dążenia ekumeniczne i potajemne układziki i konszachty wilków w waszych owczarniach. Gdybym nie miał kontaktu z braćmi i siostrami, którzy ukazali mi bagno charyzmanii, gdyby nie materiały, które ponad wszelką wątpliwość ukazały mi ekumeniczno- charyzmatyczne bagno niszczące ciało Chrystusa, nigdy nie byłbym w tym miejscu.
.
Dzisiaj mając na względzie dobro moich współwyznawców czynię to samo. Pastorzy i starsi, którzy zamiatali brudy pod dywan, mając świadomość do czego prowadzą te kompromisy kiedyś staną przed Bogiem i rozliczą się z psiego obowiązku strzeżenia trzody PAŃSKIEJ. Przed Bogiem poniosą także odpowiedzialność wilki w owczych skórach a takich w stadach nie brakuje. Wyrażam pełne poparcie dla moich braci i sióstr demaskujących wszelkie niebiblijne kompromsy i zamierzam postępować tak samo, gdyż obowiązkiem chrześcijanina jest nie tylko głoszenie Ewangeli,i ale też dbałość o jej czystość.”

Poniżej ekumeniczne przemówienie pana Sutryka, w tle samozwańczy prorok z małżonką. Fajnie jest?

Konkret.2018

We Wrocławiu jest wiele wspólnot religijnych, ale wszystkim chodzi o to samo – o to, żeby było lepiej i żebyśmy my wszyscy byli lepsi. Dziś miałem przyjemność uczestniczyć w konferencji Konkret. 2018 organizowanej przez Wrocław dla Jezusa i zaprzyjaźnione wspólnoty. Mega energetyczne spotkanie!

Opublikowany przez Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk Sobota, 7 kwietnia 2018


Zobacz w temacie

Print Friendly, PDF & Email